Bükkszentkereszt, 2014.05.16.
Ovis Lány (2007-2008) |
1 |
Tóth Emese |
2008 |
Bükki Szlovák Nemzetiségi Óvoda - B.Kereszt |
1256 |
6:28 |
2 |
Galuska Zsófia |
2008 |
Bükki Szlovák Nemzetiségi Óvoda - B.Kereszt |
1255 |
8:39 |
Ovis Fiú (2007-2008) |
1 |
Magyar Botond |
2008 |
Bükki Szlovák Nemzetiségi Óvoda - B.Kereszt |
1251 |
4:56 |
2 |
Csorba Zalán |
2008 |
Bükki Szlovák Nemzetiségi Óvoda - B.Kereszt |
1253 |
5:29 |
3 |
Csató Tamás |
2008 |
Bükki Szlovák Nemzetiségi Óvoda - B.Kereszt |
1254 |
6:10 |
4 |
Zórád Péter |
2008 |
Bükki Szlovák Nemzetiségi Óvoda - B.Kereszt |
1252 |
6:29 |
5 |
Kiss Martin |
2007 |
Bükki Szlovák Nemzetiségi Óvoda - B.Kereszt |
1257 |
9:19 |
Ovis Fiú (2009-2010) |
1 |
Galuska Márk |
2010 |
Bükki Szlovák Nemzetiségi Óvoda - B.Kereszt |
1023 |
4:26 |
2 |
Csorba Milán |
2009 |
Bükki Szlovák Nemzetiségi Óvoda - B.Kereszt |
1028 |
4:45 |
3 |
Tóth Vince |
2010 |
Bükki Szlovák Nemzetiségi Óvoda - B.Kereszt |
1026 |
6:16 |
U9 Lány (2006-2007) 1 mészégető kör |
1. |
Tóth Réka |
2006 |
Bükki Szlovák Nemzetiségi Ált. Isk. - B.Kereszt |
1258 |
7:40 |
2. |
Tolnai Kincső |
2006 |
Bükki Szlovák Nemzetiségi Ált. Isk. - B.Kereszt |
1256 |
8:35 |
3. |
Zórád Rita |
2006 |
Bükki Szlovák Nemzetiségi Ált. Isk. - B.Kereszt |
1257 |
8:49 |
U9 Fiú (2006-2007) 2 mészégető kör |
1. |
Magyar Bendegúz |
2006 |
Bükki Szlovák Nemzetiségi Ált. Isk. - B.Kereszt |
1100 |
10:47 |
2. |
Mezei Benjámin |
2006 |
Bükki Szlovák Nemzetiségi Ált. Isk. - B.Kereszt |
1028 |
11:00 |
3. |
Sándor Balázs |
2006 |
Salgótarjáni Általános Iskola és Kollégium |
1027 |
11:21 |
4. |
Tamás Bence |
2006 |
Kaffka Margit Ált. és Alapfokú Művészeti Tagiskola Miskolc |
1101 |
14:55 |
5. |
Hócza Dávid |
2006 |
Jókai Mór Ált. Isk. Szilvásvárad |
1102 |
17:38 |
|
Nagy Pongrác |
2006 |
Hámori Waldorf Iskola, Miskolc |
1106 |
DNF |
U11 Lány (2004-2005) 2 mészégető kör |
1. |
Herencsényi Róza |
2004 |
Salgótarjáni Általános Iskola és Kollégium |
1253 |
9:56 |
2. |
Reichardt Liza |
2004 |
Salgótarjáni Általános Iskola és Kollégium |
1252 |
9:57 |
3. |
Oravecz Lora |
2004 |
Salgótarjáni Általános Iskola és Kollégium |
1249 |
10:16 |
4. |
Bali Emese |
2005 |
Salgótarjáni Általános Iskola és Kollégium |
1254 |
10:53 |
5. |
Gyulai Mária |
2004 |
Bükki Szlovák Nemzetiségi Ált. Isk. - B.Kereszt |
1250 |
14:36 |
U11 Fiú (2004-2005) 2 mészégető kör |
1. |
Lónyai Levente |
2004 |
Bükki Szlovák Nemzetiségi Ált. Isk. - B.Kereszt |
1109. |
8:52 |
2. |
Reichardt Zalán |
2004 |
Salgótarjáni Általános Iskola és Kollégium |
1110 |
9:06 |
3. |
Valent Bálint |
2004 |
Bükki Szlovák Nemzetiségi Ált. Isk. - B.Kereszt |
1116. |
10:43 |
4. |
Czégé Levente |
2004 |
Bükki Szlovák Nemzetiségi Ált. Isk. - B.Kereszt |
1117. |
11:12 |
5. |
Halász László |
2005 |
Bükki Szlovák Nemzetiségi Ált. Isk. - B.Kereszt |
1114. |
12:03 |
6. |
Cserhalmi Brúnó |
2004 |
Hámori Waldorf Iskola, Miskolc |
1115 |
12:28 |
7. |
Csathó Csaba |
2005 |
Bükki Szlovák Nemzetiségi Ált. Isk. - B.Kereszt |
1113. |
12:40 |
U13 Lány (2002-2003) 2 prímagáz kör |
1. |
Bali Sára |
2002 |
Salgótarjáni Általános Iskola és Kollégium |
1241 |
16:52 |
2. |
Zima Veronika |
2003 |
Bükki Szlovák Nemzetiségi Ált. Isk. - B.Kereszt |
1243 |
19:51 |
3. |
Váradi Loretta |
2003 |
Bükki Szlovák Nemzetiségi Ált. Isk. - B.Kereszt |
1242 |
22:19 |
4. |
Pálffi Gréta |
2003 |
Hámori Waldorf Iskola, Miskolc |
1240 |
24:48 |
5. |
Kornis-Klér Shopie Paulette |
2003 |
Hámori Waldorf Iskola, Miskolc (1kör) |
1239 |
15:12 |
U13 Fiú (2002-2003) 2 prímagáz kör |
1. |
Takács Kristóf |
2003 |
Bükki Szlovák Nemzetiségi Ált. Isk. - B.Kereszt |
1217 |
16:17 |
2. |
Kiss Szabolcs |
2003 |
Hámori Waldorf Iskola, Miskolc |
1214 |
16:30 |
3. |
Kovács Ákos |
2003 |
Bükki Szlovák Nemzetiségi Ált. Isk. - B.Kereszt |
1212 |
16:39 |
4. |
Takács-Valent Máté |
2003 |
Bükki Szlovák Nemzetiségi Ált. Isk. - B.Kereszt |
1211 |
16:42 |
5. |
Kertész Dominik |
2003 |
Bükki Szlovák Nemzetiségi Ált. Isk. - B.Kereszt |
1216 |
21:36 |
6. |
Füves Milán |
2002 |
Bükki Szlovák Nemzetiségi Ált. Isk. - B.Kereszt |
1218 |
22:14 |
U15 Lány (2000-2001) 3 prímagáz kör |
1. |
Kotroczó Dorka Enikő |
2001 |
Salgótarjáni Általános Iskola és Kollégium |
1238 |
21:42 |
2. |
Reichardt Liliána |
2001 |
Salgótarjáni Általános Iskola és Kollégium |
1237 |
22:14 |
3. |
Kovács Regina |
2001 |
Bükki Szlovák Nemzetiségi Ált. Isk. - B.Kereszt |
1236 |
25:34 |
4. |
Barsi Júlia |
2001 |
Bükki Szlovák Nemzetiségi Ált. Isk. - B.Kereszt |
1235 |
23:27 (2kör) |
U15 Fiú (2000-2001) 3 prímagáz kör |
1. |
Váradi Márk |
2001 |
Bükki Szlovák Nemzetiségi Ált. Isk. - B.Kereszt |
1219 |
24:03 |
2. |
Bihari Dávid |
2000 |
Bükki Szlovák Nemzetiségi Ált. Isk. - B.Kereszt |
1222 |
25:04 |
3. |
Hegyközi Soma |
2000 |
Bükki Szlovák Nemzetiségi Ált. Isk. - B.Kereszt |
1223 |
27:28 |
4. |
Vanchó Kristóf |
2001 |
Jókai Mór Ált. Isk. Szilvásvárad |
1224 |
28:53 |
U17 Fiú (1998-1999) 3 prímagáz+torony kör |
1. |
Orosz Gergő |
1999 |
Szilágyi Dezső Ált. Isk. Miskolc |
1225 |
23:05 |
2. |
Jordán Soma |
1998 |
Hámori Waldorf Iskola, Miskolc |
1228 |
25:07 |
3. |
Kovács Barnabás |
1999 |
Bükki Szlovák Nemzetiségi Ált. Isk. - B.Kereszt |
1226 |
31:22 |
4. |
Tóth Attila |
1999 |
Bükki Szlovák Nemzetiségi Ált. Isk. - B.Kereszt |
1227 |
33:38 |
|
Békési Attila |
1998 |
Bláthy Ottó villamosipari Szakközépiskola Miskolc |
1229 |
DNF |
U19 Fiú (1995-1996-1997) 3 prímagáz+torony kör |
1. |
Osgyáni Dávid Sándor |
1997 |
Bolyai János Gimnázium Salgótarján |
1230 |
21:58 |
2. |
Büki Ádám |
1995 |
Herman Ottó Gimnázium, Miskolc |
1238 |
26:01 |
3. |
Kovács Máté |
1997 |
Hámori Waldorf Iskola, Miskolc |
1232 |
27:57 |
4. |
Bene Balázs |
1997 |
Bláthy Ottó villamosipari Szakközépiskola Miskolc |
1237 |
29:01 |
5. |
Bodnár Bence |
1997 |
Bláthy Ottó villamosipari Szakközépiskola Miskolc |
1234 |
29:57 |
6. |
Lovas Ádám Gábor |
1996 |
Bláthy Ottó villamosipari Szakközépiskola Miskolc |
1235 |
31:01 |
7. |
Tóth Márton |
1997 |
Fráter György Katolikus Gimnázium, Miskolc |
1231 |
32:45 |
|
Kerekes Bence Soma |
1997 |
Bláthy Ottó villamosipari Szakközépiskola Miskolc |
1236 |
DNF |
Csapatverseny |
1. |
Bükki Szlovák Nemzetiségi Ált. Isk. Bükkszentkereszt |
84 pont |
2. |
Salgótarjáni Általános Iskola és Kollégium |
71 pont |
3. |
Hámori Waldorf Iskola, Miskolc |
16 pont |
4. |
Szalézi Szent Ferenc Gimnázium, Kazincbarcika |
10 pont |
4. |
Szilágyi Dezső Ált. Isk. Miskolc |
10 pont |
6. |
Bláthy O . Villamosipari Szakközépiskola, Miskolc |
9 pont |
7. |
Herman Ottó Gimnázium, Miskolc |
7 pont |
8. |
Kaffka Margit Ált. és Alapfokú Művészeti Tagiskola Miskolc |
3 pont |
9. |
Jókai Mór Ált. Isk. Szilvásvárad |
2 pont |
10. |
Fráter György Katolikus Gimnázium, Miskolc |
1 pont |
oldal tetejére ^
2014. május 17.