Bükkszentkereszt, Lapka Sportpálya, 2015. február 12.
I kcs. lány (2006 és fiatalabb)
|
1. |
Tóth Réka |
2006 |
Bükki Szlovák Nemzetiségi Általános Iskola |
Bükkszentkereszt |
5:10 |
2. |
Zórád Rita |
2006 |
Bükki Szlovák Nemzetiségi Általános Iskola |
Bükkszentkereszt |
7:02 |
3. |
Lőrinczi Sára |
2006 |
Kistokaji Általános Iskola |
Kistokaj |
11:56 |
I kcs. fiú (2006 és fiatalabb)
|
1. |
Tamás Bence |
2006 |
Miskolci Könyves Kálmán Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola |
Miskolc |
4:24 |
2. |
Mezei Benjamin |
2006 |
Bükki Szlovák Nemzetiségi Általános Iskola |
Bükkszentkereszt |
5:47 |
3. |
Csorba Zalán |
2008 |
Bükki Szlovák Nemzetiségi Általános Iskola |
Bükkszentkereszt |
6:08 |
4. |
Magyar Botond |
2008 |
Bükki Szlovák Nemzetiségi Általános Iskola |
Bükkszentkereszt |
6:16 |
5. |
Magyar Bendegúz |
2006 |
Bükki Szlovák Nemzetiségi Általános Iskola |
Bükkszentkereszt |
6:24 |
II kcs. fiú (2004-2005)
|
1. |
Lónyai Levente |
2004 |
Bükki Szlovák Nemzetiségi Általános Iskola |
Bükkszentkereszt |
5:28 |
2. |
Takács-Valent Márk |
2004 |
Bükki Szlovák Nemzetiségi Általános Iskola |
Bükkszentkereszt |
5:44 |
3. |
Halász László |
2005 |
Bükki Szlovák Nemzetiségi Általános Iskola |
Bükkszentkereszt |
5:48 |
III kcs. fiú (2002-2003)
|
1. |
Takács-Valent Máté |
2003 |
Bükki Szlovák Nemzetiségi Általános Iskola |
Bükkszentkereszt |
10:42 |
2. |
Kovács Ákos |
2003 |
Bükki Szlovák Nemzetiségi Általános Iskola |
Bükkszentkereszt |
12:31 |
3. |
Polgár Péter |
2002 |
Kistokaji Általános Iskola |
Kistokaj |
14:34 |
4. |
Lőrinczi Botond |
2002 |
Kistokaji Általános Iskola |
Kistokaj |
15:34 |
|
Lehóczki Lóránd |
2003 |
Bükki Szlovák Nemzetiségi Általános Iskola |
Bükkszentkereszt |
DNS |
III kcs. lány (2002-2003)
|
1. |
Zima Veronika |
2003 |
Bükki Szlovák Nemzetiségi Általános Iskola |
Bükkszentkereszt |
12:09 |
2. |
Bodrogi Száva |
2002 |
Bükki Szlovák Nemzetiségi Általános Iskola |
Bükkszentkereszt |
13:52 |
IV kcs. lány (2000-2001)
|
1. |
Tóbis Anita |
2000 |
Balázs Győző Református Líceum |
Miskolc |
8:48 |
2. |
Bertóti Laura |
2000 |
Hermann Ottó Gimnázium |
Miskolc |
8:51 |
3. |
Dobi Barka |
2000 |
Avasi Gimnázium |
Miskolc |
9:18 |
4. |
Kovács Regina |
2001 |
Bükki Szlovák Nemzetiségi Általános Iskola |
Bükkszentkereszt |
10:10 |
5. |
Barsi Júlia |
2001 |
Bükki Szlovák Nemzetiségi Általános Iskola |
Bükkszentkereszt |
13:10 |
V kcs. lány (1998-1999)
|
1. |
Tamás Bianka |
1999 |
Diósgyőri Gimnázium |
Miskolc |
8:14 |
2. |
Guzi Blanka |
1999 |
Hermann Ottó Gimnázium |
Miskolc |
10:06 |
3. |
Lakatos Éva |
1999 |
Balázs Győző Református Líceum |
Miskolc |
10:46 |
4. |
Karczag Katinka Emese |
1998 |
Fazola Henrik TISZK |
Miskolc |
11:19 |
V kcs. fiú (1998-1999)
|
1. |
Földesi Kristóf |
1998 |
Berzeviczy Gergely Szakközépiskola és Szakiskola |
Miskolc |
12:10 |
2. |
Szász Ákos |
1999 |
Zrínyi Ilona Gimnázium |
Miskolc |
12:48 |
VI kcs. lány (1995-1997)
|
1. |
Kovács Eszter |
1997 |
Herman Ottó Gimnázium |
Miskolc |
8:07 |
2. |
Brogli Réka |
1996 |
Szalézi Szent Ferenc Gimnázium |
Kazincbarcika |
8:29 |
3. |
Karczag Krisztina |
1995 |
Fazola Henrik TISZK |
Miskolc |
10:29 |
oldal tetejére ^
2015. február 13.