Eredmények

Bükkszentkereszti Kerékpáros Suli 2013/3

Bükkszentkereszt, 2013. június 3.

# név technikai hibapont részeredmény gyorsasági végeredmény
1-2. osztály, fiúk, 1 kör
1. Lónyai Levente 1:35 -20 01:15:00 04:55:00 06:10:00
2. Takács Valent Márk 1:44 -11 01:33:00 04:40:00 06:13:00
3. Mezei Benjámin 1:40 -6 01:34:00 04:42:00 06:16:00
4. Szigeti Noel 1:54 -7 01:47:00 05:22:00 07:09:00
5. Csathó Csaba 1:43 2 01:45:00 05:29:00 07:14:00
6. Magyar Bendegúz 1:58 17 02:15:00 05:32:00 07:47:00
7. Halász László 1:43 4 01:47:00 06:07:00 07:54:00
8. Czégé Levente 2:07 -6 02:01:00 06:05:00 08:06:00
9. Kovács Levente 2:07 2 02:09:00 06:47:00 08:56:00
10. Valent Bálint 1:44 -6 01:38:00 07:21:00 08:59:00
11. Szász Marcell 2:39 9 02:48:00 06:15:00 09:03:00
# név technikai hibapont részeredmény gyorsasági végeredmény
1-2. osztály, lányok, 1 kör
1. Tamás Alíz 2:03 6 02:09:00 05:30:00 07:39:00
2. Palácsik Hanna 3:35 37 04:12:00 06:05:00 10:17:00
3. Tolnai Kincső 3:59 19 04:18:00 06:28:00 10:46:00
# név technikai hibapont részeredmény gyorsasági végeredmény
3-4. osztály, fiúk, 2 kör
1. Takács Kristóf 1:39 -19 01:20:00 07:29:00 08:49:00
2. Takács Valent Máté 1:27 -8 01:19:00 08:29:00 09:48:00
3. Lehóczki Lóránd 1:21 -20 01:01:00 08:49:00 09:50:00
4. Kovács Ákos 1:29 -4 01:25:00 08:41:00 10:06:00
5. Kertész Dominik 1:39 -8 01:31:00 08:56:00 10:27:00
6. Mezei Kristóf 1:54 1 01:55:00 09:16:00 11:11:00
7. Pintér Dániel 3:01 25 03:26:00 11:41:00 03:07:00
# név technikai hibapont részeredmény gyorsasági végeredmény
3-4. osztály, lányok, 1 kör
1. Császári Hanna 1:40 -19 01:21:00 05:14:00 06:35:00
2. Zima Veronika 2:05 -17 01:48:00 05:20:00 07:08:00
3. Huszti Réka 1:56 6 02:02:00 05:19:00 07:21:00
4. Gyulai Mária 2:02 17 02:19:00 06:31:00 08:50:00
  Váradi Loretta 1:45 -13 01:32:00 esett  
# név technikai hibapont részeredmény gyorsasági végeredmény
5-6. osztály, fiúk, 2 kör
1. Bihari Dávid 1:16 9 01:25:00 10:58:00 12:23:00
2. Hegyközi Soma 1:24 0 01:24:00 11:31:00 12:55:00
3. Gyulai Márton 1:44 2 01:46:00 11:37:00 01:23:00
4. Polgár Dániel 1:39 2 01:41:00 12:18:00 01:59:00
5. Jámbor Szabolcs 1:31 13 01:44:00 01:29:00 03:13:00
6. Váradi Márk 1:31 26 01:57:00 01:23:00 03:20:00
7. Lehóczki Dániel 1:41 7 01:48:00 02:08:00 03:56:00
8. Csattos Márk 1:20 1 01:21:00 08:28:00 09:49:00
9. Halász Marcell 2:12 10 02:22:00 08:53:00 11:15:00
  Oprendek Olivér 2:31 23 02:54:00 11:40:00 02:34:00
# név technikai hibapont részeredmény gyorsasági végeredmény
5-6. osztály, lányok, 1 kör
1. Lója Daniella 1:30 -4 01:26:00 06:10:00 07:36:00
2. Kovács Regina 1:37 -9 01:28:00 06:11:00 07:39:00
3. Makó Lilla 1:45 2 01:47:00 07:34:00 09:21:00
4. Négyesi Odett 1:45 24 02:09:00 07:43:00 09:52:00
5. Szívós Dorka 1:38 15 01:53:00 08:50:00 10:43:00
6. Barsi Júlia 1:53 10 02:03:00 08:58:00 11:01:00
7. Barsi Brigitta 2:11 19 02:30:00 09:25:00 11:55:00
8. Orosz Lilla 2:03 -10 01:53:00 10:05:00 11:58:00
9. Szigeti Brenda 1:57 -4 02:01:00 11:07:00 01:08:00
# név technikai hibapont részeredmény gyorsasági végeredmény
7-8. osztály, fiúk, 3 kör
1. Karczagi Krisztián 1:06 13 01:19:00 02:13:00 03:32:00
2. Kováts Barnabás 1:26 5 01:31:00 02:55:00 04:26:00
3. Lakatos Levente 1:42 12 01:54:00 04:49:00 06:43:00
4. Jámbor László 1:29 1 01:30:00 06:18:00 07:48:00
5. Lovász Tamás 1:18 1 01:19:00 06:37:00 07:56:00
6. Tóth László 1:24 15 01:39:00 10:48:00 24:27:00
  Mezőfi Márió 2:09 38 02:47:00 12:58:00 03:45:00
# név technikai hibapont részeredmény gyorsasági végeredmény
7-8. osztály, lányok, 2 kör
1. Lovász Anett 1:29 15 01:44:00 12:41:00 02:25:00
2. Dobi Barka 1:31 8 01:39:00 01:21:00 03:00:00
3. Lezsák Barbara 1:43 1 01:44:00 02:36:00 04:20:00
4. Molnár Bianka 1:46 5 01:51:00 03:13:00 05:04:00
5. Lakatos Éva 1:53 0 01:53:00 04:13:00 06:06:00
6. Baracsi Annamária 2:15 37 02:52:00 25:36:00 28:28:00
7. Matiscsák Blanka 1:52 16 02:08:00 08:23:00 10:31:00


oldal tetejére ^

2013. június 07.