Bükkszentkereszt, Lapka Sportpálya, 2014. február 7.
Részletes eredménylista letöltése
I kcs. fiú, 2 kör (2005-2006) |
1. |
Tamás Bence |
2006 |
Miskolci Könyves Kálmán Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola |
Miskolc |
3:28 |
2. |
Mezei Benjamin |
2006 |
Bükki Szlovák Nemzetiségi Általános Iskola |
Bükkszentkereszt |
5:28 |
3. |
Magyar Bendegúz |
2006 |
Bükki Szlovák Nemzetiségi Általános Iskola |
Bükkszentkereszt |
5:55 |
I kcs. lány, 2 kör (2005-2006) |
1. |
Tóth Réka |
2006 |
Bükki Szlovák Nemzetiségi Általános Iskola |
Bükkszentkereszt |
4:12 |
2. |
Zórád Rita |
2006 |
Bükki Szlovák Nemzetiségi Általános Iskola |
Bükkszentkereszt |
5:06 |
3. |
Czégé Emese |
2006 |
Bükki Szlovák Nemzetiségi Általános Iskola |
Bükkszentkereszt |
5:26 |
II kcs. fiú, 2 kör (2003-2004) |
1. |
Lónyai Levente |
2004 |
Bükki Szlovák Nemzetiségi Általános Iskola |
Bükkszentkereszt |
4:04 |
2. |
Lehczki Lóránd |
2003 |
Bükki Szlovák Nemzetiségi Általános Iskola |
Bükkszentkereszt |
4:50 |
3. |
Karczag Kristóf |
2004 |
Szent Imre Római Katolikus Általános Iskola és Kisboldogasszony Óvoda |
Miskolc |
8:47 |
4. |
Kovács Ákos |
2003 |
Bükki Szlovák Nemzetiségi Általános Iskola |
Bükkszentkereszt |
8:50 |
II kcs. lány, 2 kör (2003-2004) |
1. |
Lakatos Petra |
2003 |
Általános Művelődési Központ Kistokaj |
Kistokaj |
4:23 |
2. |
Zima Veronika |
2003 |
Bükki Szlovák Nemzetiségi Általános Iskola |
Bükkszentkereszt |
5:35 |
3. |
Kurmai Panna |
2004 |
Általános Művelődési Központ Kistokaj |
Kistokaj |
5:49 |
4. |
Váradi Loretta |
2003 |
Bükki Szlovák Nemzetiségi Általános Iskola |
Bükkszentkereszt |
5:58 |
5. |
Gyulai Mária |
2004 |
Bükki Szlovák Nemzetiségi Általános Iskola |
Bükkszentkereszt |
6:08 |
6. |
Tamás Alíz |
2004 |
Bükki Szlovák Nemzetiségi Általános Iskola |
Bükkszentkereszt |
6:35 |
III kcs. fiú, 3 kör (2001-2002) |
1. |
Lőrinczi Botond |
2002 |
Általános Művelődési Központ Kistokaj |
Kistokaj |
6:38 |
2. |
Polgár Péter |
2002 |
Általános Művelődési Központ Kistokaj |
Kistokaj |
7:00 |
III kcs. lány, 3 kör (2001-2002) |
1. |
Kovács Regina |
2001 |
Bükki Szlovák Nemzetiségi Általános Iskola |
Bükkszentkereszt |
5:29 |
2. |
Barsi Júlia |
2001 |
Bükki Szlovák Nemzetiségi Általános Iskola |
Bükkszentkereszt |
8:21 |
IV kcs. fiú, 4 kör (1999-2000) |
1. |
Szász Ákos Patrik |
1999 |
Zrínyi Ilona Gimnázium |
Miskolc |
6:19 |
2. |
Encsi Gábor |
1999 |
Fáy András Görögkatolikus Közgazdasági Szakközépiskola |
Miskolc |
6:29 |
3. |
Hegyközi Soma |
2000 |
Bükki Szlovák Nemzetiségi Általános Iskola |
Bükkszentkereszt |
6:47 |
4. |
Kovács Erik |
1999 |
Fazekas Utcai Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény |
Miskolc |
7:43 |
5. |
Lehóczki Dániel |
2000 |
Bükki Szlovák Nemzetiségi Általános Iskola |
Bükkszentkereszt |
7:48 |
IV kcs. lány, 4 kör (1999-2000) |
1. |
Tamás Bianka |
1999 |
Miskolci Könyves Kálmán Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola |
Miskolc |
5:15 |
2. |
Guzi Blanka |
1999 |
Hermann Ottó Gimnázium |
Miskolc |
6:03 |
3. |
Tóbis Anita |
2000 |
Balázs Győző Református Líceum |
Miskolc |
6:20 |
4. |
Dobi Barka |
2000 |
Bükki Szlovák Nemzetiségi Általános Iskola |
Bükkszentkereszt |
6:44 |
5. |
Bertóti Laura |
2000 |
Hermann Ottó Gimnázium |
Miskolc |
7:13 |
6. |
Lakatos Éva |
1999 |
Bükki Szlovák Nemzetiségi Általános Iskola |
Bükkszentkereszt |
7:19 |
7. |
Fodor Nikolett |
1999 |
Általános Művelődési Központ Kistokaj |
Kistokaj |
7:29 |
8. |
Barsi Brigitta |
2000 |
Bükki Szlovák Nemzetiségi Általános Iskola |
Bükkszentkereszt |
8:24 |
9. |
Sárközi Kinga |
2000 |
Hermann Ottó Gimnázium |
Miskolc |
9:10 |
10. |
Kis Mercédesz Dzsenifer |
1999 |
Általános Művelődési Központ Kistokaj |
Kistokaj |
12:11 |
11. |
Strázsa Petra |
2000 |
Általános Művelődési Központ Kistokaj |
Kistokaj |
12:25 |
12. |
Balogh Bianka |
2000 |
Általános Művelődési Központ Kistokaj |
Kistokaj |
DNF |
V kcs. lány, 5 kör (1997-1998) |
1. |
Kertész Anna |
1997 |
Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium |
Miskolc |
7:55 |
2. |
Kovács Eszter |
1997 |
Herman Ottó Gimnázium |
Miskolc |
8:08 |
3. |
Rózsahegyi Alexandra |
1997 |
Herman Ottó Gimnázium |
Miskolc |
8:28 |
4. |
Karczag Katinka Emese |
1998 |
Gábor Áron Művészeti Szakközépiskola |
Miskolc |
10:27 |
VI kcs. fiú, 6 kör (1994-1996) |
1. |
Büki Dávid |
1995 |
Herman Ottó Gimnázium |
Miskolc |
5:15 |
2. |
Büki Ádám |
1995 |
Herman Ottó Gimnázium |
Miskolc |
5:23 |
3. |
Németh Kristóf |
1994 |
Herman Ottó Gimnázium |
Miskolc |
7:52 |
4. |
Angyal Ádám |
1996 |
Fáy András Görögkatolikus Közgazdasági Szakközépiskola |
Miskolc |
8:50 |
VI kcs. lány, 6 kör (1994-1996) |
1. |
Szépe Sarolt |
1995 |
Herman Ottó Gimnázium |
Miskolc |
10:10 |
2. |
Karczag Krisztina |
1995 |
Gábor Áron Művészeti Szakközépiskola |
Miskolc |
11:11 |
A rendezvény a MOB és az Emberi Erőforrások Minisztériuma támogatásával valósult meg.
oldal tetejére ^
2014. február 10.