Bükkszentkereszt, 2009.10.04.
Országúti, női serdülő | ||||
1. | Vizi Viktória | 1995 | TVK-MALI | 20:18 |
2. | Papp Diána | 1993 | Keszthely | 21:20 |
3. | Szabó Evelin | 1994 | TVK-MALI | 21:58 |
4. | Bencze Renáta | 1992 | Miskolc | 22:37 |
5. | Putnóczki Dorka | 1999 | TVK-MALI | 27:50 |
6. | György Anita | 1996 | Karbona.hu | 30:21 |
7. | György Erika | 1998 | Karbona.hu | 31:15 |
Országúti, női felnőtt | ||||
1. | Budai Beáta | 1988 | Gyöngyös | 24:22 |
2. | Polonkai Andrea | 1988 | Tiszaújváros | 25:24 |
3. | Lőrincz Mónika | 1967 | Nyíregyháza | 25:47 |
4. | Fróna Judit | 1968 | TVK-MALI TK | 26:32 |
5. | Tóth Imréné Kati | Budapest | 26:34 | |
6. | Farkasné Solymosi Anett | 1981 | Bringabanda SC | 29:25 |
7. | Müller Gabriella | 1960 | Miskolc | 33:30 |
8. | Szabó Lászlóné | 1967 | Miskolc | 40:48 |
Országúti, férfi serdülő | ||||
1. | Tóth Róbert | 1997 | TVK-MALI | 20:07 |
2. | Lehmann Bence | 1997 | TVK-MALI | 20:41 |
3. | Orosz Gergő | 1999 | TVK-MALI | 21:03 |
4. | Lehmann Csongor | 1999 | TVK-MALI | 21:35 |
5. | Fróna Ákos | 1998 | TVK-MALI | 23:22 |
Országúti, férfi ifi | ||||
1. | Varró Bálint | 1994 | Gödöllői SK. | 15:58 |
2. | Erdős Péter | 1993 | Tekergők SE. | 16:22 |
3. | Magas Dávid | 1994 | Debrecen | 16:45 |
4. | Magyarosi Zoltán | 1993 | TVK-MALI TK | 16:50 |
5. | Balogh Máté | 1993 | TVK-MALI TK | 16:52 |
6. | Sőrés Dávid | 1993 | Tekergők SE. | 17:01 |
7. | Kovács Márton | 1993 | Gyenesdiás | 17:14 |
8. | Bakosi Nándor | 1993 | Nyíregyházi KSC | 17:34 |
9. | Bencze Tamás | 1993 | Miskolc | 17:57 |
10. | Rózsa Sándor | 1995 | Tekergők SE. | 18:02 |
11. | Jónás Gábor | 1993 | Nyíregyházi KSC | 18:53 |
12. | Kalmár Nándor | 1995 | TVK-MALI TK | 18:56 |
13. | Kakuja Imre | 1992 | Alföld KSE | 20:30 |
14. | Hunyadi Levente | 1995 | TVK-MALI TK | 21:05 |
15. | Répási Bálint János | 1992 | Sintesi Bike- Nagy SE | 23:26 |
Országúti, férfi felnőtt | ||||
1. | Fejes Gábor | 1989 | Kommuna.org | 13:26 |
2. | Bartha Gergely | 1977 | Debrecen | 13:43 |
3. | Fábián Norbert | 1989 | Karbona.hu-Ózdi KE | 13:57 |
4. | Lorencz Péter | 1980 | MVSC | 14:37 |
5. | Balogh Dávid | 1986 | Neuzer Csepel | 15:19 |
6. | Benedek László | 1983 | TVK-MALI TK | 15:22 |
7. | Nagy Gyula | 1979 | Hajdúböszörmény | 15:42 |
8. | Medgyes Gábor | 1975 | X2S-Kona Team | 15:59 |
9. | Bogyó Péter | 1991 | Pénzügyőr SE | 16:15 |
10. | Szabolcsik János | 1977 | Team 3K | 16:27 |
11. | Simkó Zsolt | 1972 | MVSC | 16:41 |
12. | Kiss Áron | 1985 | Gyöngyös | 16:46 |
13. | Borbéch Csaba | 1977 | Ózd | 16:57 |
14. | Balázs Róbert | 1977 | Bike Zone Gödöllő | 16:58 |
15. | Pásztor János | 1981 | Nyékládháza | 17:04 |
16. | Zay Dávid | 1985 | Gruppetto | 17:14 |
17. | Kárpáti Attila | 1972 | KKSK | 17:31 |
18. | Horváth Zsolt | 1979 | Nyíregyházi Ker. KSC | 17:46 |
19. | Király Lajos | 1977 | Sintesi Bike-Nagy SE | 17:47 |
20. | Verinka Tamás | 1985 | Debrecen | 17:48 |
21. | Balogh Bence | 1991 | TVK-MALI TK | 17:51 |
22. | Csizmadia Tamás | 1975 | Sintesi Bike-Nagy SE | 17:56 |
23. | Bakos Tamás | 1988 | Miskolc | 18:00 |
24. | Lehmann Tibor | 1970 | TVK-MALI TK | 18:01 |
25. | Bodnár Róbert | 1973 | Miskolc | 18:14 |
26. | Zsíros Róbert | 1986 | Újfehértó | 18:18 |
27. | Filep Alex | 1991 | TVK-MALI TK | 18:42 |
27. | Vinnai Zsolt | 1979 | Nyíregyházi Ker. KSC | 18:42 |
29. | Lengyel László | 1975 | Team 3K | 18:54 |
30. | Urr Szabolcs | 1974 | Kazincbarcika | 20:06 |
31. | Pataki Péter | 1981 | Debrecen | 20:09 |
32. | Molnár Csaba | 1980 | Systematica Debrecen | 20:19 |
33. | Major Zsolt | 1972 | Novaj | 20:41 |
34. | Hetesy Nándor | 1970 | Saxsum Ózd | 21:41 |
35. | Mátyók Tibor | 1979 | Nyíregyházi Ker. KSC | 23:05 |
36. | Orosz Szabolcs | 1974 | TVK-MALI TK | 23:45 |
Országúti, férfi senior I. | ||||
1. | Pelyhe László | 1966 | Karbona.hu | 15:31 |
2. | Menyhárt Zsolt | 1966 | MVSC | 15:54 |
3. | Dr. György Zsolt | 1963 | Karbona.hu | 17:15 |
4. | Tamás Tibor | 1969 | UDSC-Csathó Team | 17:46 |
5. | Szilágyi Sándor | 1960 | BVSC | 17:54 |
6. | Varga András | 1967 | Miskolc | 17:58 |
7. | Edőcs Tamás | 1966 | MVSC | 18:48 |
8. | Ojava Üló | 1963 | TVK-MALI TK | 18:58 |
9. | Balaton Endre Bögöly | 1969 | Team 3K | 19:01 |
10. | Éles Lajos | 1967 | Miskolc | 19:48 |
11. | Bencze Róbert | 1964 | MVSC | 20:38 |
12. | Becze Zsolt | 1960 | Miskolc | 21:05 |
13. | Fróna Róbert | 1967 | TVK-MALI TK | 21:13 |
14. | Szlaboda István | 1961 | Miskolc | 22:16 |
15. | Czégé Zoltán | 1961 | Bükkszentkereszt | 27:42 |
16. | Szabó László | 1967 | Miskolc | 33:38 |
17. | Szűcs István | 1961 | TVK-MALI TK | 35:14 |
Országúti, férfi senior II. | ||||
1. | Papp Zoltán | 1958 | Karbona.hu | 16:46 |
2. | Huszár László | 1959 | Karbona.hu | 17:37 |
3. | Menyhért Ferenc | 1953 | BMSC-Filutás | 18:25 |
4. | Sztruhár József | 1949 | Karbona.hu | 20:00 |
5. | Tóth Imre | 1953 | Budapest | 21:04 |
6. | Keserű Gyula | 1954 | Budapest | 22:26 |
7. | Erőss Béla | 1958 | Nyíregyháza | 23:32 |
8. | Pál István | 1959 | MVSC | 23:38 |
9. | Simon Sándor | 1954 | Alsózsolca | 30:19 |
10. | Páhi János (Sastre) | 1959 | Szent Kristóf Étterem | 31:12 |
11. | Fenyvesi Ferenc | 1954 | Miskolc | 31:20 |
MTB, női serdülő | ||||
1. | Bódán Zsófia | 1994 | Ózdi KE | 25:20 |
2. | Brogli Réka | 1996 | X2S-Kona Team | 25:40 |
3. | Kovács Bíborka | 1996 | Gyenesdiás | 32:08 |
4. | Tamás Bianka | 1999 | UDSC-Csathó Team | 41:21 |
MTB, női felnőtt | ||||
1. | Gál Erika | 1968 | Nyékládháza | 23:32 |
2. | Vágvölgyi Orsolya | 1977 | Miskolc | 24:01 |
3. | Rencsi Márta | 1985 | Gruppetto | 24:54 |
4. | Tóth Abigél | 1980 | WaterMen | 30:41 |
5. | Debnár Zsuzsanna | 1972 | UDSC-Csathó Team | 32:48 |
6. | Kovácsné Vincze Erzsébet | 1970 | Gyenesdiás | 34:11 |
7. | Dr. Pázsit Emese | 1961 | Miskolc | 41:13 |
8. | Belföldi Judit | 1968 | Miskolc | 45:15 |
MTB, férfi serdülő | ||||
1. | Horvát Bence | 1997 | Bükkszentkereszti SSZSE | 29:32 |
2. | Szabó Tamás | 1997 | Miskolc | 30:28 |
3. | Kunsági Soma | 2002 | Miskolc | 38:47 |
4. | Hegyközi Soma | 2000 | Bükkszentkereszti SSZSE | 39:06 |
MTB, férfi ifi | ||||
1. | Molnár Péter | 1992 | Ózdi KE | 17:47 |
2. | Rimóczi András | 1993 | Budai Sziklák SE | 19:43 |
3. | Bogyó Gergely | 1993 | Nyékládháza | 19:51 |
4. | Puzsár Péter | 1992 | Emőd | 20:37 |
5. | Kirilla Péter | 1994 | DTC | 22:30 |
6. | Szászfai Zsolt | 1995 | Miskolc | 27:33 |
MTB, férfi felnőtt | ||||
1. | Takács Tamás | 1974 | Team 3K | 15:27 |
2. | Dovák Krisztián | 1981 | Miskolc | 15:29 |
3. | Pap Henrik | 1991 | Ózdi KE | 16:22 |
4. | Kovács István | 1975 | Fillari Team Budaörs | 16:25 |
5. | Demeter Tamás | 1978 | Ózdi KE | 17:22 |
6. | Sinka Csaba | 1985 | Miskolc | 18:44 |
7. | Tóth Dénes | 1977 | Miskolc | 19:12 |
8. | Juhász Zoltán (Kápi) | 1979 | Miskolc | 20:31 |
9. | Magyar Károly | 1972 | Bükkszentkereszt | 21:07 |
10. | Baranczó Benedek | 1989 | Miskolc | 21:10 |
11. | Koscsó Gábor | 1976 | Miskolc | 22:00 |
12. | File Sándor | 1983 | Miskolc | 22:11 |
13. | Gazsi Péter (Millar) | 1985 | Szent Kristóf Étterem | 22:43 |
14. | Kerékgyártó Norbert | 1980 | Miskolc | 23:03 |
15. | Kakszi János | 1973 | Miskolc | 25:42 |
16. | Lakatos András | 1976 | Miskolc | 25:46 |
17. | Kunsági Károly | 1970 | Miskolc | 37:47 |
MTB, férfi senior I. | ||||
1. | Timmer Ákos | 1969 | Miskolc | 18:56 |
2. | Gönczi Zsolt | 1967 | Kecskebuka KIT | 19:04 |
3. | Gere Zoltán | 1968 | Gyöngyös | 19:18 |
4. | Domoszlai Gábor | 1968 | Ormosbánya | 20:30 |
5. | Polonkai László | 1963 | Miskolc | 21:10 |
6. | Mészáros Barnabás | 1960 | Ózd | 21:15 |
7. | Sütő József | 1966 | Kecskebuka KIT | 21:46 |
8. | Kaposvári István | 1961 | Miskolc | 22:00 |
9. | Guba Attila | 1967 | WaterMen | 22:23 |
10. | Rácz Péter | 1968 | Miskolc | 23:50 |
MTB, férfi senior II. | ||||
1. | Szőllősi István | 1954 | Miskolci Honvéd | 20:41 |
2. | Kovács Lajos | 1958 | Nyíregyházi KSC | 22:03 |
3. | Balogh Tibor | 1959 | Gyöngyös | 22:03 |
4. | Pap Gyula | 1957 | Ózdi KE | 23:33 |
5. | Pallos Zoltán | 1955 | Mester Securty Kft | 24:28 |
6. | Kollár József | 1953 | Miskolc | 28:23 |
7. | Gönczi János | 1942 | Miskolc | 30:47 |
8. | Kühnle Karl | 1944 | 39:08 |
Páros | ||||
1. | Dovák Dávid Nenicska Gábor |
1986 1977 |
Team 3K | 16:00 |
2. | Knoch László Farkas József |
1976 1981 |
Debrecen Bringabanda SC. |
16:30 |
3. | Kapott Zoltán Kapott László |
1971 1964 |
Team 3K | 17:11 |
4. | Szatmári Péter Domoszlai Tamás |
1990 1988 |
Miskolc | 18:37 |
5. | Molnár György Kocsis Levente |
1978 1974 |
Miskolc | 20:44 |
6. | Kiss László Kiss Anita |
1967 | 29:55 | |
7. | Weiner Márton Weiner Csaba |
2000 1967 |
Eger | 34:22 |
8. | Szegedi Gréta Szegedi Béla |
1998 1968 |
Miskolc | 38:25 |
oldal tetejére ^
2009. október 04.