Bükkszentkereszt, 2013.10.06.
Országúti, női ifi | ||||
1. | Putnóczki Dorka | 1999 | TVK-MALI TK | 21:02 |
2. | Szűcs Vivien | 1998 | Freerderz SC, Miskolc | 22:25 |
3. | Szegedi Sára | 1998 | TVK-MALI TK | 22:39 |
4. | Sebők Klaudia | 1997 | TVK-MALI TK | 22:40 |
5. | Mátyus Lili | 1999 | TVK-MALI TK | 25:45 |
6. | Tóth Anna | 2001 | TVK-MALI TK | 28:26 |
7. | Bóna Kinga | 2002 | TVK-MALI TK | 32:25 |
8. | Putnóczki Réka | 2003 | TVK-MALI TK | 36:24 |
Országúti, női felnőtt | ||||
1. | Papp Ildikó | 1982 | Karbona, Salgótarján | 18:40 |
2. | Ratter Réka | 1974 | Saxum-Greenzero | 19:54 |
3. | Nyilas Zsuzsa | 1985 | Miskolc | 20:17 |
3. | Vizi Viktória | 1995 | TVK-MALI TK | 20:17 |
5. | Király Kinga | 1994 | TVK-MALI TK | 21:03 |
6. | Simon Ágnes | 1974 | Dr. Bátorfi Agria Se | 21:15 |
7. | Takács Franciska | 1995 | Csathó Team, Eger | 23:26 |
8. | Harászi Enikő | 1975 | ViniBike KSE | 26:10 |
9. | Erdős Annamária | 1995 | Tekergők Se, Hajdúböszörmény | 26:15 |
10. | Fedor Ágnes | 1983 | Szepsi | 31:31 |
11. | Dobrik Mónika | 1987 | Parasznya | 35:19 |
Országúti, női senior | ||||
1. | Szentpéteri Gabriella | 1972 | ViniBike KSE | 25:30 |
2. | Fróna Judit | 1968 | TVK-MALI TK | 26:08 |
3. | Kovács-Jakab Edit | 1968 | Miskolc | 27:20 |
Országúti, fiú serdülő | ||||
1. | Hajas Dávid Vendel | 2000 | Eger | 17:35 |
2. | Hankó László | 2003 | TVK-MALI TK | 27:16 |
Országúti, fiú ifi | ||||
1. | Fodor Dávid | 1997 | NYKSE | 15:51 |
2. | Dallos Dániel | 1999 | ViniBike KSE | 17:24 |
3. | Fegyveres Máté | 1996 | Tekergők SE, Hajdúböszörmény | 18:24 |
4. | Orosz Gergő | 1999 | TVK-MALI TK | 18:33 |
5. | Matyasovszki Kristóf | 1998 | NYKSE | 19:37 |
6. | Bereczki Zoltán | 1997 | Tekergők SE, Hajdúböszörmény | 19:56 |
7. | Tóth Máté | 1997 | TVK-MALI TK | 20:08 |
8. | Lehmann Csongor | 1999 | TVK-MALI TK | 20:17 |
9. | Sinka Ákos | 1996 | ViniBike KSE | 20:42 |
10. | Tamás Dániel | 1998 | Tekergők SE, Hajdúböszörmény | 21:18 |
11. | Fróna Ákos | 1998 | TVK-MALI TK | 22:25 |
12. | Kiss Hunor Máté | 1999 | Freeriderz SC, Miskolc | DNF |
Országúti, férfi felnőtt | ||||
1. | Fejes Gábor | 1989 | Dr. Bátorfi AKTK | 12:55 |
2. | Fábián Norbert | 1989 | Decathlon Mátéhegyi Bike Team | 14:37 |
3. | Hacsi Ákos | 1988 | Team 3K | 14:51 |
4. | Molnár Péter | 1989 | Miskolc | 14:55 |
5. | Zelei Ádám | 1986 | Saxum Green Zero KSC | 15:09 |
6. | Borbély Gábor | 1981 | MátraBiker SC | 15:19 |
7. | Magas Dávid | 1994 | DKSI-Freeriderz, Debrecen | 15:31 |
8. | Tóth Norbert | 1987 | Team Bátorfi AKTK | 15:37 |
9. | Medgyes Gábor | 1975 | Bike-Zone Gödöllő | 15:41 |
10. | Dovák Dávid | 1986 | Team 3K | 15:51 |
11. | Nagy Gyula | 1979 | DKSI-Freeriderz, Debrecen | 16:02 |
12. | Czine Tamás | 1987 | DKSI-Freeriderz, Debrecen | 16:32 |
13. | Bata Tamás | 1974 | Saxum-Greenzero | 16:33 |
14. | Hankó Dávid | 1991 | TVK-MALI TK | 16:35 |
15. | Marton Előd | 1995 | TVK-MALI TK | 16:59 |
15. | Karancsi Sándor | 1985 | Kazincbarcika | 16:59 |
17. | Molnár György | 1978 | Miskolc | 17:00 |
18. | Lorencz Péter | 1980 | Ózdi KE | 17:02 |
19. | Németh Sándor | 1995 | TVK-MALI TK | 17:16 |
20. | Erdős Péter* | 1993 | Tekergők SE | 17:42 |
21. | Bertha Gábor | 1993 | Mezőkövesdi Triatlon Egyesület | 17:44 |
22. | Csizmadia Tamás | 1975 | Saxum-Greenzero, Eger | 17:48 |
23. | Pázmándi Balázs | 1978 | Innomax Team, Mezőkövesd | 17:54 |
24. | Balogh Bence | 1991 | TVK-MALI TK | 17:58 |
25. | Csuja Gábor | 1977 | Hajdúnánás | 18:02 |
26. | Halász Krisztián | 1980 | Bianchi Go Fast | 18:51 |
27. | Zay Dávid | 1985 | Bükkaranyos | 19:14 |
28. | Tóth Sándor | 1980 | Kistokaj | 19:23 |
29. | Éder Lajos | 1977 | Szilvásvárad | 19:25 |
30. | Vámos Imre | 1976 | Szerencs | 19:30 |
31. | Gál István | 1974 | Mezőcsát | 19:49 |
32. | Endre Márk | 1976 | Budapest | 20:59 |
33. | Vinnai Balázs | 1977 | Miskolc | 21:05 |
34. | Ficsor Ferenc | 1975 | Felsőtárkány | 21:20 |
35. | Fehér Nándor | 1976 | Hernádkak | 21:36 |
36. | Németh-Berecz László | 1978 | Bogács | 22:01 |
37. | Kiss Gábor | 1985 | Miskolc | 22:09 |
38. | Ágoston Ádám | 1985 | Nyíregyháza | 22:21 |
39. | Orosz Szabolcs | 1974 | Miskolc | 22:55 |
40. | Tóth Gábor | 1976 | Miskolc | 23:56 |
41. | Szabó Péter | 1979 | Miskolc | 25:48 |
42. | Vinnai Zsolt | 1979 | ViniBike KSE | 26:56 |
Hajdú Barna | 1988 | DKSI-Freeriderz, Debrecen | DNF | |
Szűcs Richárd | 1994 | Freeriderz SC, Miskolc | DNS | |
Balog Attila | 1984 | Miskolc | DNS |
Országúti, férfi senior I. | ||||
1. | Zsupos Sándor | 1970 | DKSI-Freeriderz, Debrecen | 15:44 |
2. | Kiss Attila | 1971 | Freeriderz SC, Miskolc | 15:51 |
3. | Balázs Attila | 1971 | Team 3K | 15:57 |
4. | Pelyhe László | 1966 | Eger Terál | 16:09 |
5. | Albert Tibor | 1971 | Szihalom | 17:05 |
6. | Király Zoltán | 1969 | Team Bátorfi AKTK | 17:18 |
7. | Sárosi Endre | 1973 | ViniBike KSE | 17:42 |
8. | Góré Attila | 1970 | Miskolc | 18:18 |
9. | Fehér Gábor | 1971 | Ózdi KE | 18:22 |
10. | Balogh Zsolt | 1965 | ViniBike KSE | 18:23 |
11. | Lászlófi Rudolf | 1971 | Szepsi | 18:33 |
12. | Lehmann Tibor | 1970 | TVK-MALI TK | 18:45 |
13. | Kánya Zsolt | 1968 | Bükkszentlászló | 18:55 |
14. | Halász Péter | 1972 | Miskolc | 19:06 |
15. | Bihari Csaba | 1964 | ViniBike | 19:12 |
16. | Veréb Attila | 1973 | Miskolc | 19:32 |
17. | Dr. Gaál Zoltán | 1967 | Triaktív SE, Nyíregyháza | 12:47 |
18. | Bodnár Róbert | 1973 | Miskolc | 20:09 |
19. | Bán Attila | 1972 | X2S-Haibike Team | 20:14 |
20. | Halona István | 1972 | DTC | 20:21 |
21. | Bari Béla | 1972 | TVK-MALI TK | 21:38 |
22. | Budai Norbert | 1972 | Miskolc | 21:55 |
23. | Dr. Szappanos Miklós | 1968 | Miskolc | 22:30 |
24. | Kiss László | 1967 | Freeriderz SC, Miskolc | 23:00 |
25. | Molnár Csaba | 1969 | Sajóörös | 23:03 |
26. | Bán Csaba | 1972 | TVK-MALI TK | 23:41 |
27. | Vladár Ferenc | 1973 | Szigetszentmiklós | DNF |
Országúti, férfi senior II. | ||||
1. | Huszár László | 1959 | Karbona, Salgótarján | 17:30 |
2. | Szilágyi Sándor | 1960 | BVSC-Zugló | 19:24 |
3. | Kovács Lajos | 1958 | ViniBike | 20:11 |
4. | Becze Zsolt | 1960 | Miskolc | 20:35 |
5. | Polonkai László | 1963 | Freeriderz SC, Miskolc | 21:11 |
6. | Filep Csaba | 1963 | TVK-MALI TK | 22:14 |
7. | Bodó Gábor Miklós | 1956 | Miskolc | 22:57 |
8. | Pallos Zoltán | 1955 | Freeriderz SC | 23:01 |
9. | Hidasi János | 1954 | ViniBike KSE | 25:47 |
10. | Páhi János | 1959 | Szent Kristóf-Magyar Rostélyos Étterem | 32:22 |
11. | Fenyvesi Ferenc | 1954 | Freeriderz SC, Miskolc | 40:24 |
Országúti, férfi veterán | ||||
1. | Menyhért Ferenc | 1953 | Budapest | 18:38 |
2. | Gál István | 1949 | Miskolc | 21:51 |
3. | Id. Kunsági Károly | 1944 | Miskolc | 25:07 |
4. | Id. Boros Gyula | 1934 | Miskolc | 32:24 |
MTB, női ifi | ||||
1. | Tamás Bianka | 1999 | DTC | 26:17 |
2. | Brogli Réka | 1996 | Teresztenye | 27:32 |
3. | Kovács Regina | 2001 | Bükki Szlovák Nemzetiségű Ált. Isk. | 28:35 |
MTB, női felnőtt | ||||
1. | Heinik Tünde | 1985 | Miskolc | 21:07 |
2. | Nagy Zsuzsa | 1978 | Debrecen | 27:14 |
3. | Demeterné Almási Orsolya | 1977 | Miskolc | 28:54 |
4. | Tóth Gréta | 1992 | Miskolc | 29:03 |
5. | Patakiné Lőkös Tímea | 1974 | Nyír-Petrol | 30:27 |
6. | Kincses Margit | 1975 | Bükkszentkereszti SZSE | 34:46 |
MTB, női senior | ||||
1. | Kalapos Erika | 1973 | ViniBike, Nyíregyháza | 24:47 |
2. | Lukács Kiss Ágnes | 1972 | Miskolc | 24:51 |
3. | Gál Erika | 1968 | Miskolc | 25:07 |
4. | Szász Lászlóné | 1962 | Miskolc | 27:27 |
5. | Müller Gabriella | 1960 | Miskolc | 31:04 |
6. | Baráthné Fenyvesi Ágnes | 1969 | Bükkszentkereszti SZSE | 42:50 |
MTB, fiú serdülő | ||||
1. | Baranyi Áron | 2002 | Decatlon Mátéhegyi Bike | 19:26 |
2. | Sipos Balázs | 2000 | Nyír-Suli, Nyíregyháza | 27:25 |
3. | Lónyai Levente | 2004 | Bükki Szlovák Nemzetiségű Ált. Isk. | 33:26 |
4. | Hegyközi Soma | 2000 | Bükki Szlovák Nemzetiségű Ált. Isk. | 33:28 |
5. | Czégé Levente | 2004 | Bükki Szlovák Nemzetiségű Ált. Isk. | 34:35 |
6. | Szappanos Mihály | 2005 | Miskolc | 36:04 |
MTB, fiú ifi | ||||
1. | Radványi Norbert | 1998 | Freeriderz SC, Miskolc | 18:25 |
2. | Magyar Milán | 1997 | DTC | 18:56 |
3. | Baranyi Attila | 1999 | Decatlon Mátéhegyi Bike | 18:59 |
4. | Kaposvári Péter | 1996 | Miskolc | 20:12 |
5. | Flich Tamás | 1997 | Miskolc | 23:09 |
6. | Veres Zsombor | 1999 | Miskolc | 26:43 |
7. | Bohán Bálint | 1997 | Miskolc | 28:49 |
MTB, férfi felnőtt | ||||
1. | Dovák Krisztián | 1981 | Trek SE, Budapest | 14:23 |
2. | Németh Gábor | 1987 | Miskolc | 17:03 |
3. | Urr Szabolcs | 1974 | Team 3K | 17:10 |
4. | Demeter Tamás | 1978 | Ózdi KE | 18:27 |
5. | Kiszely Ákos | 1977 | Miskolc | 19:14 |
6. | Győri Milán | 1980 | Miskolc | 20:03 |
7. | Vass Attila "Celeb" | 1974 | Freeriderz SC, Miskolc | 20:48 |
8. | Koós Máté | 1988 | Nyír MTB, Níregyháza | 20:59 |
9. | Nagy Roland | 1987 | Mezőkövesd | 21:19 |
10. | Hegyaljai István | 1979 | Miskolc | 21:46 |
11. | Demeter Gábor | 1980 | Miskolc | 22:01 |
12. | Gyömbér Zoltán | 1978 | Miskolc | 22:30 |
13. | Kerékgyártó Norbert | 1980 | Miskolc | 22:34 |
14. | Halász Gábor | 1979 | Miskolc | 22:40 |
14. | Varga László | 1974 | BARCYCLE Kazincbarcikai Hegyik. és SZSE | 23:01 |
16. | Pinczés Sándor | 1975 | Mezőkövesd | 23:28 |
17. | Kovács Márk | 1978 | Miskolc | 23:34 |
18. | Süveges Imre | 1981 | Nyíregyháza | 24:27 |
19. | Borsós Tibor | 1984 | ELTE-BEAC Polythlon | 25:12 |
20. | Horváth Lajos | 1982 | Miskolc | 25:49 |
21. | Dudás Imre | 1991 | Nyékládháza | 27:18 |
22. | Cserba Péter | 1986 | Miskolc | 27:43 |
23. | Váncsa András | 1976 | Miskolc | 28:36 |
24. | Redele Tamás | 1985 | Miskolc | 31:35 |
Ifj. Brogli Attila | 1984 | Teresztenye | DNS | |
Gerliczki István | 1982 | Miskolc | DNF |
MTB, férfi senior I. | ||||
1. | Boros Gyula | 1965 | Becsapda Team | 17:53 |
2. | Tamás Tibor | 1969 | Freeriderz SC, Miskolc | 18:14 |
3. | Kárpáti Attila | 1972 | Freeriderz SC, Miskolc | 18:43 |
4. | Lukács Gábor | 1973 | Miskolc | 19:04 |
5. | Bényei Barnabás | 1967 | Miskolc | 20:04 |
6. | Sivák László | 1973 | Becsapda Team | 20:26 |
7. | Krajnyák Tibor | 1968 | Borsodszirák | 20:29 |
8. | Zakkar Sándor | 1969 | Bélapátfalva | 21:04 |
9. | Gönczi Zsolt | 1967 | Becsapda Team | 21:06 |
10. | Magyar Károly | 1972 | Bükkszentkereszti SSZSE | 21:19 |
11. | Juhász Artur | 1973 | Debrecen | 22:23 |
12. | Kőhalmi Attila | 1968 | Miskolc | 24:28 |
13. | Pataki Mihály | 1972 | Nyír-Petrol | 24:33 |
14. | Sipos Zoltán | 1967 | Nyíregyháza | 30:18 |
15. | Tóth "Cibry" Attila | 1966 | Miskolc | DNS |
MTB, férfi senior II. | ||||
1. | Halász Attila | 1960 | Freeriderz SC, Miskolc | 19:32 |
2. | Szöllősi István | 1954 | Miskolci Honvéd SE | 20:25 |
3. | Kaposvári István | 1961 | Miskolc | 20:57 |
4. | Dallos Péter | 1963 | Eger | 21:07 |
5. | Erőss Béla | 1958 | Nyíregyháza | 22:16 |
6. | Mikola László | 1963 | Miskolc | 23:50 |
7. | Pap Gyula | 1957 | Ózdi KE | 28:18 |
MTB, férfi veterán | ||||
1. | Kollár József | 1953 | Miskolc | 36:19 |
2. | Karl Kühnle | 1944 | ViniBike Nyíregyháza | 45:20 |
100+ | ||||
1. | Janda Zsolt | 1987 | Cube Csömör, Budapest | 20:33 |
2. | Barilló György | 1969 | ViniBike | 22:20 |
3. | Barna Gergely | 1984 | Miskolc | 22:25 |
4. | Kunsági Károly | 1970 | Becsapda Team | 22:46 |
5. | Fodor Dávid | 1996 | Decathlon Mátéhegyi Bike Team | 27:40 |
6. | Puzsár János | 1967 | Onga | 34:29 |
7. | Szűcs Máté | 1987 | Miskolc | 34:39 |
8. | Molnár Tibor | 1974 | Miskolc | 45:00 |
Páros | ||||
1. | Horváth Zsolt Karászi Zoltán |
1979 1987 |
ViniBike KSE ViniBike KSE |
17:20 |
2. | Karsai Zoltán Varga Péter |
1973 1986 |
Bükkszentlászló Hargita Maraton Team |
18:57 |
3. | Karászi Attila Pózner Gábor |
1990 1986 |
ViniBike KSE ViniBike KSE |
21:07 |
4. | Oláh György Rácz Róbert |
1972 1964 |
TVK-MALI TK TVK-MALI TK |
21:36 |
5. | Kazanzsi Emil Bányai László |
1975 1971 |
Miskolc Miskolc |
21:59 |
6. | Horváth Gábor Juhász Zoltán |
1981 1979 |
Kemény-Puhányok Kemény-Puhányok |
22:37 |
A rendezvény a MOB és az Emberi Erőforrások Minisztériuma támogatásával valósult meg.
oldal tetejére ^
2013. október 07.